Go to main

Wysokiej jakości wytrzymała powierzchnia firmy
LOTTE CHEMICAL tworzy nowy trend na rynku.

"Staron" – wysokiej jakości wytrzymała powierzchnia firmy LOTTE CHEMICAL oraz "Radianz" z naturalnego kwarcu zapewnią większą kreatywność we wnętrzach i w codziennym życiu.

Jako wiodąca na rynku firma rozwijamy działalność w zakresie wysokojakościowych materiałów w celu zapewnienia lepszej przyszłości.

Zajmując centralną pozycję na rynku materiałów zaawansowanych, dążymy do osiągnięcia większych wartości i odkrycia większych możliwości.

LOTTE CHEMICAL, korporacja chemiczna będąca częścią Global LOTTE, należy do grupy wiodących firm azjatyckich, które pomagają osiągnąć lepszą jakość życia, produkując i oferując powszechnie doceniane i obdarzane zaufaniem produkty oraz usługi. LOTTE CHEMICAL, współpracując z wieloma specjalistami w różnych dziedzinach i tworząc produkty o większej wartości, których zawsze potrzebowali nasi klienci, odpowiada na gwałtowną zmianę na rynku i oferuje wysokiej jakości materiały do konstrukcji wnętrz, wytrzymałe powierzchnie i naturalny kwarc umożliwiający dużą elastyczność i kreatywność, aby zmodernizować wnętrza naszych klientów.

Lotte Chemical ciągle stara się tworzyć historię
w branży powierzchni premium.

1988
- 1999

1993
Utworzenie fabryki surowców mineralnych
1988
Samsung Cheil Industries rozpoczyna działalność chemiczną

2000
- 2010

2010
Gotowy zakład mieszania komponentów w Tianjin, Chiny
2009
Wprowadzenie kolekcji „Noble” z kamienia kwarcowego Radianz.
Utworzenie zakładu produkcyjnego kamienia kwarcowego w Yeosu, w Korei
2008
Otwarcie zakładu mieszania komponentów w Meksyku
2006
Wprowadzenie Staron „Tempest” z przezroczystą powierzchnią
Utworzenie centrum badań i rozwoju (siedziba główna) Otwarcie zakładu produkcyjnego poliwęglanów

2011
- Teraźniejszość

2017
Wprowadzenie nowych barw Supreme 2017
Utworzenie firmy LOTTE Advanced Materials Co. Ltd. jako przedsiębiorstwa LOTTE
2015
Opracowanie bezkształtnych wzorzystych powierzchni akrylowych Staron kolekcji „Supreme”
2014
Gotowy zakład mieszania komponentów w Dongguan, Chiny
2011
Tytuł „Top 100 Global Innovator” otrzymany od Thomson Reuters.
Gotowy zakład mieszania komponentów na Węgrzech.

VALUE +
YOUR IMAGINATION

We provide value to turn your imagination into reality.

Staron

Wysokiej jakości wytrzymałe akrylowe powierzchnie

Staron, wytrzymała powierzchnia opracowana przez firmę w 1992 r., ma luksusową teksturę z naturalnego marmuru i różne kolory, które pomagają jak najlepiej wykorzystać pomysły projektantów.

Zdobyła wiele certyfikatów od licznych organizacji zawodowych z zakresu zdrowia, ekologii i nauki. Obecnie produkt znany jest jako zaawansowany materiał konstrukcyjny. Po wprowadzeniu po raz pierwszy produktu „Tempest”, przezroczystej wytrzymałej powierzchni, oraz „ Supreme Collection” z wzorami z naturalnego kamienia, Staron ma teraz trzeci pod względem wielkości udział na rynku.

Radianz

Wysokiej jakości naturalny kwarc

Naturalny kwarc „Radianz” został wprowadzony na rynek wysokiej jakości wytrzymałych powierzchni w 2009 roku i od tej pory jego pozycja na rynku nieustannie wzrasta. Materiał składający się głównie z kwarcu jest doceniany jako wysokiej jakości materiał konstrukcyjny ze względu na naturalny kolor i teksturę, które wyglądają tak, jak w naturalnym kamieniu. „Szlachetna kolekcja” materiału Radianz, z warstwą metalu i nadzwyczajną strukturą, wyróżnia się trójwymiarowymi wzorami. Dzięki wyjątkowemu wzornictwu zdobyła popularność wśród architektów.